Kariera

PERSPEKTYWY ROZWOJU

Najważniejsza dla nas jest Twoja chęć do pracy, pasja i zaangażowanie. Wierzymy w naszych Pracowników i ich możliwości, a starania i lojalność doceniamy. Chcemy abyś rozwijał się wraz z nami, dlatego umożliwimy Ci udział w szkoleniach podnoszących Twoje kwalifikacje.


WYNAGRODZENIE

Oferujemy pracę u pracodawcy z ugruntowaną pozycją na rynku oraz terminowe wypłaty pensji na konto. Wynagrodzenie oparte jest na stawkach godzinowych – to od Ciebie zależą Twoje zarobki. Jednak samo wynagrodzenie to nie wszystko, doceniamy naszych Pracowników poprzez systemy motywacyjne, a także dodatkowy program benefitów.

GODZINY PRACY

Układając grafik staramy się uwzględniać plany naszych Pracowników. Jesteś studentem lub masz inne obowiązki, które mogą utrudniać Ci pracę w pełnym wymiarze godzin? A może chcesz pracować w pełnym wymiarze godzin? Już w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej poinformuj nas o swojej dyspozycyjności.


OD CZEGO ZACZĄĆ

Praca w nowym środowisku może być stresująca, szczególnie jeśli wcześniej nie pracowałeś na takim stanowisku. Nie martw się! Zanim zaczniesz pracę w naszej restauracji wszystkiego Cię nauczymy. Zagwarantujemy Ci wszelkie niezbędne szkolenia. Pamiętaj, że każdy z naszych Pracowników był w takiej sytuacji jak Ty, więc możesz liczyć na pomoc z naszej strony.

aplikuj

Obecnie szukamy pracowników na następujące stanowiska: Sprzedawca, Koordynator Lokalu, Pomoc Kuchenna, Kucharz.Swoje CV wyślij na kuchniazasciana@arche.pl w tytule wiadomości wpisując nazwę stanowiska.